BG EN

Автентичен е записът от разговора Груевски – Янакиески

ЧАС ПИК

Автентичен е записът от разговора Груевски – Янакиески

3838
на 11.06.2015
Автентичен е записът от разговора Груевски – Янакиески
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Експерти от Германия са потвърдили автентичността на записания телефонен разговор между премиера на Македония Никола Груевски и бившия министър на транспорта и съобщенията Миле Янакиески. Във въпросния телефонен разговор се споменава уговорена комисионна от китайска компания, който ще строи магистрали в Македония.

препоръчано

От немската лаборатория Тонамбуланц се потвърдили, че записът от разговора е автентичен и не е премонтиран. Анализът е бил поръчан от балканския филиал на телевизия "Ал Джазира", съобщи лидерът на Социалдемократическия съюз на Македония Зоран Заев, цитиран от 24vesti.mk.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК