ГОРЕЩО
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
САМО В ПИК И "РЕТРО": Брат Аргиров си купи кюлчета злато за 20 бона
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
80-годишен мъж е с опасност за живота, след като е бил блъснат от автобус на пешеходна пътека, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР – Пловдив.
препоръчано
Вчера, около18.00 часа, 80-годишен мъж е бил блъснат от автобус „Ванхол” на пешеходна пътека на кръстовище между ул. „Съединение” и ул. „Гочо Грозев” в жк „Тракия”. Пострадалият е настанен в болница с опасност за живота. Водачът на автобуса 63-годишният Д.Р. от Пловдив бил тестван за алкохол с дрегер, който отчел 0.21 промила.
ДНЕС: Откриват ски сезона в Банско - ето я пълната програма на събитията
6841
преди 19 часа
Свикват референдум за Околовръстното убиец на Пловдив
13118
на 12.12.2025
Утре пускат нови 3 км от магистрала "Хемус"
19057
на 12.12.2025
НЕДОВОЛСТВО: Заради опасни мантинели - протест блокира Околовръстното на Пловдив
10420
на 12.12.2025


