ГОРЕЩО
Питат Лена Бориславова: Не ви ли е срам да оставите Кирил Петков сам на пангара?! (ВИДЕО)
Румен Христов посочи най-вероятната дата за изборите и кой е най-подходящ за служебен премиер
НАПРЕЖЕНИЕ В ППДБ! Мирчев и Божанов контра на Асен Василев - не искат да махат от листите Лорер и Божанков. Полулидерите на ДБ скочиха и на Радев
Иван Чернев: Иновациите са огънят, който движи бизнеса, образованието и държавата напред (СНИМКИ)
Разкри се поредна измама на Станимир Карапетков – този път имотна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 30 души са били ранени при пожар в автобус в източния китайски град Ханчжоу, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на Sinhua. Инцидентът е станал в около 17.00 часа местно време (12 часа българско време).
препоръчано
За щастие нито един от пасажерите не е загинал, въпреки първоначалната информация за една жертва. 24 души от пострадалите са настанени в болница в тежко състояние.
По данни на очевидци пожарът е възникнал неочаквано. След инцидента била отворена само предната врата на автобуса, което забавило евакуацията на пътниците. Причината за пожара се установява.
Испания дава легален статут на близо половин милион нелегални имигранти
846
преди 5 минути
Тръмп окачи своя снимка с Путин в Белия дом
10689
преди 2 часа
Путин и президентът на Сирия с втора среща в Москва
9577
преди 3 часа
Бурята "Джоузеф" удари Испания, един е загинал, наредена е евакуация
10315
преди 4 часа


