ГОРЕЩО
БОМБА В ПИК: Председателят на Движение "Трети март", от което Радев публично се отрече, на тайна визита в президенството (ЧАТОВЕ)
САМО В ПИК И "РЕТРО": Тежка хипохондрия тресе Рачков, тормози лекари по нощите
МИСТЕРИЯТА ПАДНА: Стана ясно каква е причината Стоичков да бъде опериран по СПЕШНОСТ в Барселона
Общински съветник скочи на ППДБ за паркирането в София: Това е абсолютен рекет!
Георги Харизанов с ВЕЩ АНАЛИЗ каква е ролята на Борисов в дерогацията на САЩ за "Лукойл"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Автобус и тир са се ударили на магистрала "Хемус" в района на с. Жерково, на 20-и километър в посока София. Това съобщиха от ОД на МВР София - област. Сигналът е подаден в 9:15 часа.
препоръчано
В автобуса е имало 20 души. Само един от пътниците е откаран за преглед в столична болница, тъй като се е оплакал от болки. Шофьорът на автобуса се преглежда на място. От "Спешна помощ" съобщиха, че към мястото на катастрофата веднага са изпратени 2 линейки.
Задръстването в района на инцидента е около 5 км.
Движението се регулира от екипи на "Пътна полиция". На този етап няма данни каква е причината за катастрофата, както и дали на двамата водачи са направени тестове за алкохол и наркотици.
свързани новини
ОТ ДНЕС: Ограничават движението на магистрала „Хемус“, вижте къде
13792
на 14.01.2025


