ГОРЕЩО
Как г-н Сапунджиев надмина по космичност на мисълта дори волейболиста на Рдаев
КОЙ РАЗПОРЕДИ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ олигархът Николай Вълканов да се снима до видния прогресист и борец с олигархията Радев
РИСКОВЕТЕ НА ПОБЕДАТА: Диана Дамянова разкри в какъв капан ще се озоват първите на изборите
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шофьор и двама пътници в автобус са пострадали при катастрофа на магистрала „Тракия“ край Пазарджик. Инцидентът е станал тази сутрин около 8.20 часа, съобщиха от местната полциия, цитирани от „Фокус“.
препоръчано
По първоначална информация шофьор на лек автомобил решил да направи обратен завой и отнел предимството на превозното средство на междуградския транспорт. За да избегне удара, водачът на автобуса го отклонил и той се ударил с предната си част в основата на билборд.
На мястото са дошли екипи на „Пътна полиция“ и местното полицейско управление. Шофьорът на автобуса е транспортиран към местната болница. Пострадалите пътници са прегледани и освободени за домашно лечение.
Кола се вряза в камион на пътя Пловдив - Хасково
8824
преди 11 часа
В Перник конфискува 570 яйца от уличен търговец
10821
преди 14 часа
Почина жената, пострадала при жп инцидент край Исперих
12147
преди 15 часа
ПОСРЕД НОЩ: Непълнолетен джигит блъсна 17-годишен пешеходец в Луковит
11010
преди 18 часа


