ГОРЕЩО
Ще сбъдне ли Илияна Йотова пророчеството на Ванга?
ТУРБУЛЕНЦИЯ: Радан Кънев стяга редиците в ДБ, прибира Ивайло Мирчев от прожекторите
ПЛАН ЗА МЕСТНАТА ВЛАСТ: Радев пази министрите, праща депутати в битката за кметове
Александър Йорданов: Инициаторите на декемврийските протести не си падат по мисленето и сега ручат жабетата
Майката на Ирина Диамант спретна див скандал в банков офис - клиенти и служители се хванаха за главата
Инциденти
Автобус на "Ивкони" се скапа на път за София! Пътниците висят 2 часа на пътя в Стара Загора
14960
на 03.10.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пълен с пътници автобус на фирма "Юнион Ивкони" от Бургас за София е аварирал край Стара Загора. Според бургазлийка возилото е тръгнало в 7:30 ч. сутринта, а хората все още не са дори и на половината път.
Фирмата държала пътниците в неведение, без да им осигури друг превоз, съобщава "Флагман". Хората са в безизходица, вече 2 часа висят в Стара Загора. Някои от тях са заплашени да изтърват скъпи полети за чужбина.
препоръчано
„В автобуса има руснаци, пътници за летището. Гоним полети от по 400 евро билет. От фирмата не могат да ни пратят друг автобус”, казва жената.
Двама 18-годишни са с опасност за живота след челен сблъсък с мотори край Лом
10259
преди 11 часа
ТИР се обърна на магистрала "Хемус" преди Варна
11025
преди 12 часа
Мъж изчезна във водите на язовир "Доспат" - водолази търсят тялото
17521
преди 12 часа
Четири екипи огнеборци се борят с пожар в района на Боаза
13069
преди 16 часа


