ГОРЕЩО
НА РЪБА: Ето какви ще са КАТАСТРОФАЛНИТЕ последици за България, ако Радев ни забута към излизане от ЕС
ХИПОТЕЗА: Ето каква каша може да се забърка с избора на служебен премиер
Стойчо Стойчев с ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Радев е носител на много образи - популизмът вече не може да му помага, ще трябва да дава отговори за нанесените разочарования
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Президентът излага България пред американската администрация
Аватар на Радев натикан, където му е мястото: Нарекоха го партиен пропагандатор. А гражданинът Румен бълва популизъм с години от уюта на президентството
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Автобус от градски транспорт в Бургас отнесе вратата на сива Мазда в Бургас. Инцидентът е станал преди около половин час на натоварената улица „Христо Ботев“ в района на магазин „Болеро“, предаде Флагман.
препоръчано
Младата шофьорка спряла на местата за паркиране, но без да се оглежда дали по пътя има други превозни средства, отворила вратата, за да слезе. Точно по това време по „Христо Ботев“ в посока гарата се движел автобус номер 4 от градския транспорт и отнесъл вратата на японското возило.
свързани новини
Камион се нацепи в автобус, пълен с деца
10769
на 21.03.2016
За щастие няма пострадали от инцидента, шофьорката обаче е в шок от случилото се.


