ГОРЕЩО
Йотова с първа изява като президент - утре съобщава пълния график за срещите с кандидат-премиерите
Bloomberg ЕКСКЛУЗИВНО: Фондове като Gemcorp Capital на българина Атанас Бостанджиев набират милиарди за нови стратегии в частния кредит през 2026 г. (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Македонският премиер Никола Груевски съобщи, че американска автомобилна компания ще инвестира в страната. "Американска компания от автомобилната индустрия ме уведоми, че е решила да строи завод в по-голям град в северозападна Македония", заяви премиерът при откриване на спортна зала в селско училище на община Бутел. По думите му в завода ще работят от 2000 до 2500 души.
препоръчано
Груевски очаква следващите два-три месеца компанията да обяви проекта и инвестициите си. "Това ме радва, защото много хора ще имат работа", добави премиерът.


