ГОРЕЩО
ИЗХОДЪТ СЛЕД РЕВОЛЮЦИЯТА или как докато народът, който е искал истина, накрая ще остане измамен от собствените си говорители
Политологът Димитър Ганев: Следващата оставка ще бъде на Радев
Д-р Гълъбова ги разби: Тежко ни, ако лицата на протеста влязат в парламента
Вежди Рашидов с УДАРЕН КОМЕНТАР: ДПС-Ново начало на Пеевски призовава да не се мразим - в него има всякакви етноси и е приятно за гледане
КАК СЕ ПРОБИВА ДЪНОТО: Още две интервюта на Лекси Фльор и ПП-ДБ ще се спихнат. Язък им за цялата победа от протестите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лек автомобил се преобърна на пътя за варненското село Звездица, преди поделение "Чайка".
препоръчано
При инцидента има двама пострадали. Сигнал за катастрофата е подаден в 10:18 часа. На място са пристигнали униформени и спешни медици. Ранените са отведени за преглед в МБАЛ "Света Анна", пише topnovini.bg.
Два леки автомобила са се ударили на бул. "Христо Смирненски" преди минути. Петима души са получили леки охлузвания. По-рано в Девня е обслужен пътен инцидент, при който няма пострадали.
Почерпен варненец се преобърна с кола в Монтанско
3440
на 30.01.2016


