ГОРЕЩО
Калин Стоянов извади неудобен чат на Денков (ФАКСИМИЛЕ)
КАКВА ФРИВОЛНОСТ, АХ! Деси Радева обикаля Мрежата по черна дантела и сутиен (СНИМКА)
ПОДМОЛНИ ИГРИ: Асен Василев се замозабрави - опитва се да кадрува в ДСБ
ГЛАДНА КОКОШКА ПРОСО СЪНУВА: Радев и ППДБ мечтаят за 121 депутати, но реалността е...
ГОЛЯМА МИСТЕРИЯ с Кирил Петков
Епицентър
АГИТКИТЕ ПРИИЖДАТ: Гробовното трио пак събра биячи под юмрука на Радев - мятат камъни и счупиха прозорец на парламента (СНИМКИ)
110782
на 03.09.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Агитки от биячи и агресивни типове за поредна вечер са се събрали на метежа на Гробовното трио под юмрука на Румен Радев. Те отново са блокирали незаконно движението по бул. "Цар Освободител", въпреки че не са много.
препоръчано
Камъните пък са започнали да летят, веднага след като се е стъмнило, а прииждат и маскирани типове с шапки и шалове.
Няколко от тях са се насочили директно срещу кордона на полицаите пред Народното събрание и са счупили прозорец на новата сграда на Народното събрание.
На място има засилено полицейско присъствие, като кордонът е от униформени без въоръжение с жилетки "Антиконфликт".







