ГОРЕЩО
РЕШЕНО: Депутатите замразиха заплатите си
АФЕРАТА "КУБ": До дни стават ясни поразиите от незаконното строителство в "Баба Алино“, изплува и проблем в Свети Влас
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Адвокатите на турския проповедник Фетхуллах Гюлен заявяват, че се страхуват от възможна атака срещу него след провалилия се опит за преврат на 15 юли в Турция, предава BBC, цитирана от "Фокус".
По време на пресконференция във Вашингтон, адвокатите на Гюлен са отбелязали, че очакват той да остане в Пенсилвания, където живее в доброволно изгнание и няма намерение да избяга.
Турция издаде заповед за арест за Гюлен, обвинявайки го в организирането на преврата, и поиска САЩ да го екстрадират от страната. Гюлен отрича всякакво участие в метежа.
препоръчано
Турция няма да спре достъпа до „Инджирлик”, ако САЩ не предаде Гюлен
12433
на 05.08.2016


