BG EN

АДФИ: Няма нарушения в работата на БНР

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

АДФИ: Няма нарушения в работата на БНР

5321
на 01.10.2015
АДФИ: Няма нарушения в работата на БНР
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Няма нарушение на Закона за обществените поръчки (ЗОП) и неправомерно разходване на бюджетни средства от настоящото ръководство на БНР. Това се установи от проверката на Агенцията за държавна финансова инспекция (АДФИ), извършена в Българското национално радио. 

Според доклада за нито едно действие, направено от екипа на генералния директор Радослав Янкулов, не е установено нарушение на закона. Всички проверени процедури, проведени от националното радио през последните две години, са в съответствие с изискванията на Закона за обществените поръчки.

препоръчано

Контролните действия на АДФИ констатираха две нарушения през одитирания период, допуснати от предишното ръководство на БНР с ръководител Валерий Тодоров. За същите бяха връчени два акта на БНР и един на В. Тодоров. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (НА ЖИВО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (НА ЖИВО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК