BG EN

Ад! 3-месечно бебе падна от люлка! В кома е, има опасност за живота му!

ЧАС ПИК

Ад! 3-месечно бебе падна от люлка! В кома е, има опасност за живота му!

11033
на 06.01.2014
Ад! 3-месечно бебе падна от люлка! В кома е, има опасност за живота му!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тримесечно момченце е в критично състояние след падане от люлка в Сливен, съобщават от местната полиция. 

препоръчано

Детето е с множество травми и в момента е в кома.

Родителите на пострадалото детенце разказали, че то се наранило, след като е паднало от люлката в дома си. Те са го оставили за кратко време с друго по-малко дете.

Полицията и социални грижи работят по установяване на причините и обстоятелствата, довели до възникване на инцидента.

По случая е образувано досъдебно производство. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК