ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! След акциите срещу лихварите, финансирали метежите: Козилата Ерато проси пари в социалните мрежи (СНИМКИ)
СЕИР В ПАРЛАМЕНТА! Руди Гела с НОВО представление - захапа здраво устата депутатка от "Величие“: Вие сте най-нагла. Мошеничка! Кога синът ви ще върне парите на... (ВИДЕО)
РАЗКРИТИЕ! Счупиха касичките на "протеста" довечера, кампанията в Тик-Ток спря
ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: Остават ни 20 метра до финала. След 1 януари ще говорим за оставки и протести (ВИДЕО)
Как компютрите на ВКС се оказаха под контрола на разузнавателни служби на Кремъл
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Луксозна черна лимузина подсигуриха на Ерос Рамацоти организаторите на концерта му в София.
препоръчано
Италианската мегазвезда е вече втори ден в столицата и се наслаждава на местните културни и развлекателни забележителности, преди да излезе на сцената на "Арена Армеец".
Спектакълът му е на 3 октомври, четвъртък, от 20 ч. Както ПИК вече писа, Рамацоти кацна в София с частния си самолет, с който долетя от Скопие.
Най-успешният изпълнител на Ботуша е придружаван от личния си мениджър, бодигард и готвач, а също и от 80 души екип. Техниката за концерта пък бе докарана с 27 тира.
свързани новини
Ерос Рамацоти пристигна в София с 27 ТИР-а
8564
на 01.10.2019
Принц Хари нанесе нов удар по двореца
43316
преди 15 часа
Софи Маринова се похвали със златни подаръци (СНИМКА)
46370
на 08.12.2025
Джан Яман май заряза дизайнерката
35174
на 08.12.2025
Натали от "Ергенът" била измамена от най-добрата си приятелка
46857
на 08.12.2025


