BG EN

Актрисата Ирен Кривошиева пред ПИК: Имам много грехове към Мария Данаилова

ЧАС ПИК

Актрисата Ирен Кривошиева пред ПИК: Имам много грехове към Мария Данаилова

30182
на 23.04.2014
Актрисата Ирен Кривошиева пред ПИК: Имам много грехове към Мария Данаилова
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Мария Данаилова е починала?! Какво говорите?! Бог да я прости!“, каза за ПИК актрисата Ирен Кривошиева.

препоръчано

Преди три години тя разбуни духовете, като публично обяви, че Стефан Данаилов е бащата на сина и Владимир. „Вижте, аз имам много грехове към Мария – изповяда Кривошиева.- Така мисля. Един единствен път съм я виждала и съм разговаряла с нея. Беше много отдавна, когато синът ми Влади бе на една годинка. Впечатлението ми бе, че всичко, което прави тя, е в името на Стефан.

Той беше нейният живот. Сигурно е трудно човек толкова да се отдаде на някой друг. Напоследък двамата с Владимир много се разбираха. Често си говореха по телефона, докато Стефан беше болен. Владимир много харесваше начина и на мислене. Знам, че Мария боледуваше от много години, имаше тежки проблеми с бъбреците. Светла и памет“.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 126
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК