ГОРЕЩО
Вижте ПЪРВАТА РЕАКЦИЯ на бащата на 15-годишния Александър Макулев, открит мъртъв в кемпера на Калушев (СНИМКА)
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
Идеален подарък за „Св. Валентин“ от Vivacom: Специални онлайн отстъпки за сгъваемите смартфони на Samsung
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Актрисата Тори Спелинг роди петото си дете от съпруга си Дийн Макдърмът, съобщи ДПА. Бебето е момче и се казва Бо. Той се е родил тази нощ и тежи 2,6 кг.
"Толкова сме развълнувани да съобщим за раждането на най-новия член на семейство Макдърмът", написа в Twitter Спелинг. Тори Спелинг е на 43 години. Тя е омъжена за Дийн Макдърмът от 10 години. Двамата имат още две момчета и две момичета на възраст от четири до девет години. Дийн Макдърмът има също 18-годишен син от предишен брак.
препоръчано
Тори Спелинг: Нямам ебола, мъжът ми ми изневери
19514
на 27.10.2014
Холивуд в паника! Подозират, че Тори Спелинг страда от ебола?
11281
на 22.10.2014


