ГОРЕЩО
МВР с мащабни акции срещу гонките и опасното шофиране в страната
ТРОЯНСКИ КОН! Димитър Стоянов с ШОКИРАЩО разкритие - Тагарев оголил отбраната на България, дал ракети на Украйна на своя глава
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА ВОЙНАТА С ИРАН? Тръмп обяви ГРЪМОВНА НОВИНА
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Недобросъвестни шофьори системно паркират на спирки на градския транспорт в София, с което пречат на пътниците и шофьорите на обществените превозни средства, съобщи БНТ.
препоръчано
Ивайло Симеонов от Центъра за градска мобилност коментира, че ежедневно получават стотици сигнали за неправилно паркирали автомобили, като трасетата на масовия градски транспорт се обслужват с приоритет.
"Всички нарушители са само за малко, пренебрегват пътни знаци, всички закони и наредби, което е недопустимо. Ние също трябва да положим още усилия, далеч съм от мисълта, че сме безпогрешни в работата си, но тук идва и нещо друго - нямаме самосъзнание и обществен контрол", каза Ивайло Симеонов.
свързани новини
Джип потроши спрели коли и се вряза в магазин
7152
на 30.03.2021
Пияна шофьорка помля две спрели коли в Габрово
1614617
на 22.07.2014
Паяците ще шпионират за неправилно спрели коли
6182
на 07.07.2014


