BG EN

Александър Вучич посрещна Джони Деп в Сърбия

Балкани

Александър Вучич посрещна Джони Деп в Сърбия

6471
на 20.10.2021
Александър Вучич посрещна Джони Деп в Сърбия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Холивудската звезда Джони Деп се срещна със сръбския президент Александър Вучич. 

препоръчано

Причината за визитата на актьора е новият му сериен анимационен филм, чиято продукция се реализира в Сърбия.

Вучич побърза да се похвали в социалните мрежи за срещата с героя от "Карибски пирати", като публикува серия от общи снимки. 

Сръбският президент благодари на звездата за уважението, което показва към страната и се пошегува, че за първи път вижда жените в офиса да полагат толкова сериозни усилия при визитата на гост. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК