ГОРЕЩО
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българският национал Александър Тонев вкара гол за "Лех" (Познан). Тимът на българина победи като гост "Погон" (Шчечин) с 2:0 в мач от 20-ия кръг на полската Екстракласа.
Бившият футболист на ЦСКА започна срещата като титуляр и остана на терена до 81-ата минута. Гостите поведоха в 28-ата минута, когато Лукаш Теодорчик подаде отлично на Камински и той заби топката в мрежата за 0:1. В 48-ата минута Тонев покачи с топовен шут от границата на наказателното поле.
След победата си "Лех" (Познан) заема второто място във временното класиране с 39 точки. Лидер е "Легия" (Варшава) с 43 точки.
препоръчано
Клубът на Дейвид Бекъм смени червените екипи с оранжеви
8807
преди 8 часа
СМРАЗЯВАЩО: Вижте тези думи на Марадона ден преди смъртта му
48686
преди 12 часа
Младежки национал на България подписа с Перуджа
11192
преди 13 часа
Меси потъна в траур, почина баща му
34774
преди 14 часа


