BG EN

Ало измамници одрусаха старица с 2 бона

Региони

Ало измамници одрусаха старица с 2 бона

3174
на 13.01.2015
Ало измамници одрусаха старица с 2 бона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

76-годишна жена от Добрич е станала жертва на телефонна измама със сумата от 2000 лева, съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи - Добрич, предаде агенция "Фокус".

препоръчано

Инцидентът е станал на 11 януари, около 22:25. По данни на жената, около 19:30 часа е получила обаждане на домашния си телефон от непознат мъж представящ се за лекар. Чрез въвеждане в заблуждение, мнимия доктор заявява на възрастната жена, че нейна близка е настанена в болницата с фрактури на долен крайник и за лечението е необходима сумата от 6 000 лева.

Малко по-късно възрастната жената предава сумата от 2 000 лева на непознат мъж пред жилището си. По случая е образувано досъдебно производство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Гюров се превръща в „Кирил Петков 2“, Йотова носи отговорност и може да го освободи (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Гюров се превръща в „Кирил Петков 2“, Йотова носи отговорност и може да го освободи (ВИДЕО)
ново
Днес: 123
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК