BG EN

"Алфа рисърч": 62,7% от българите искат дебат преди да пращаме оръжия в Украйна

ТЕМА

"Алфа рисърч": 62,7% от българите искат дебат преди да пращаме оръжия в Украйна

17851
на 06.04.2022
Алфа рисърч: 62,7% от българите искат дебат преди да пращаме оръжия в Украйна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Необходим ли е широк парламентарен дебат за военна помощ за Украйна? Поканата за едночасова телевизионна дискусия по темата – в предаването „Референдум“ по БНТ 1 на 5 април (вторник) – беше отправена към всички седем парламентарно представени политически партии.

препоръчано

Желание да представят позициите си заявиха три от тях – „Продължаваме промяната“, „Демократична България“ и „Възраждане“.

Проучването на социологическата агенция „Алфа Рисърч“ за БНТ и „Референдум“ показва, че по-голямата част от българите – 62.7%, искат широк парламентарен дебат по въпроса дали да се окаже военна помощ за Украйна.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК