BG EN

"Ал Кайда" платила 20 хил. долара на един от атентаторите в Париж

ЧАС ПИК

"Ал Кайда" платила 20 хил. долара на един от атентаторите в Париж

5876
на 15.01.2015
Ал Кайда платила 20 хил. долара на един от атентаторите в Париж
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Разклонението на „Ал Кайда” в Йемен, което пое отговорността за извършването на атентатите в Париж е предоставило на единия от извършилите нападението терористи 20 хиляди долара преди три години , за извършването на терористични актове, съобщава ABCNews, цитиран от "Фокус".

препоръчано

Лидер на йеменската „Ал Кайда” заяви, че организирането на атентатите се е провело под негово ръководство. 

Към момента службите по борба с тероризма не разполагат с данни, че братя Куаши са се свързвали с представители на терористичните групи в Йемен през последните месеци, обаче източници твърдят, че след като се получили голяма парична сума преди три години, братята са могли да извършат атентат без допълнително финансиране.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК