BG EN

Американска засечка в 12-часовите преговори Кери - Лавров

СВЕТЪТ ДНЕС

Американска засечка в 12-часовите преговори Кери - Лавров

11255
на 10.09.2016
Американска засечка в 12-часовите преговори Кери - Лавров
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съгласуването на преговорите позиции на Русия и САЩ по сирийското регулиране е заседнало във Вашингтон. Това заяви източник от руската делегация на преговорите в Женева. „Очевидно съгласуването на преговорните позиции е заседнало във вашингтонската вертикала на властта“, заяви събеседникът.

препоръчано

Преговорите между министъра на външните работи на Русия Сергей Лавров и държавния секретар на САЩ Джон Кери в Женева продължават вече 12 часа, предава Интерфакс. 

Според източник от руската делегация Вашингтон е причината за проточилите се разговори. „Очевидно, съгласуването на преговорните позиции е затруднено заради властовата йерархия във Вашингтон“, отбеляза източникът.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО) Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК