BG EN

Американските власти са завели дело срещу българин във връзка с манипулации на борсата

ЧАС ПИК

Американските власти са завели дело срещу българин във връзка с манипулации на борсата

3708
на 05.06.2015
Американските власти са завели дело срещу българин във връзка с манипулации на борсата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американските власти са завели дело срещу български инвеститор във връзка със създаването на фалшиви оферти за „Ейвън“ и две други компании, като част от схема за манипулиране на борсите, съобщава AFP, цитирана от Фокус.

препоръчано

Недко Недев, 37-годишен, от София, е обвинен в създаването на фалшиви оферти за „Ейвън“ чрез компания, наречена „Пи Ти Джи Кепитъл“.

„Няма индикации, че „Пи Ти Джи Кепитъл“ е легитимна компания, създадена с друга цел освен манипулации на борсата. Данните сочат, че Недев и хората работили с него, са координирали тази борсова манипулация от България“, се посочва в обвинението срещу българина.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Експертът доц. Костов за т.нар. рейнджъри от Петрохан: Не са подали нито един сигнал за 4 години. Не е имало нужда от тяхното присъствие там (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Експертът доц. Костов за т.нар. рейнджъри от Петрохан: Не са подали нито един сигнал за 4 години. Не е имало нужда от тяхното присъствие там (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК