ГОРЕЩО
След 7:1 идва истинската битка: Германия чака Кот д‘Ивоар в Торонто
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА специално за ПИК TV: Идват големи жеги до 35 градуса - сега е времето за море! Юли ще е... (ВИДЕО)
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев: Нямаме проблем с инфлацията
СЛЪНЧЕВО! Облаци се скупчват над планините следобед, температурата гони 29° (КАРТИ)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В президентските избори в САЩ самотният американски астронавт в космоса даде своя глас, предаде AFP, позовавайки се на НАСА, пише "Фокус". Шейн Кимброу стана последният астронавт, присъединил се към отдавнашната традиция на гласуване високо над Земята в Международната космическа станция. Кимброу излетя за МКС на 19 октомври за четиримесечна мисия, заедно с двама руски космонавти.
Американските астронавти имат право да гласуват в космоса от 1997 г., според закона на Тексас. Повечето астронавти живеят в Хюстън, където е управлението на мисиите на НАСА и космическия център „Джонсън“.
Първият американец гласувал в Космоса е Дейвид Уолф, гласувал на руската космическа станция МИР.
препоръчано
свързани новини
Американски астронавт отглежда маруля на космическа станция
10186
на 26.10.2016
ПОРЕДНИЯТ: Над 20 жени сочат с пръст популярен актьор и певец за сексуален тормоз
107113
на 11.06.2026
НЯМА КРАЙ: Нова мощна магнитна буря удря Земята
46879
на 09.06.2026
Стоичков с огромна изненада за своята 60-годишнина
50014
на 08.06.2026


