BG EN

Американският президент: Разглеждаме всички опции за разрешаване на кризата във Венецуела

Америка

Американският президент: Разглеждаме всички опции за разрешаване на кризата във Венецуела

8709
на 14.02.2019
Американският президент: Разглеждаме всички опции за разрешаване на кризата във Венецуела
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви, че ще разгледа всички различни възможности за справяне със сегашната ситуация във Венецуела, но не обсъжда военна намеса, предава турската Anadolu Agency, цитирана от „Фокус”.

препоръчано

„Мисля, че има редица решения, различни възможности и ние разглеждаме всички тях“, каза Тръмп пред репортери в Белия дом след срещата си с колумбийския президент Иван Дуке Маркес.

Запитан дали САЩ ще разгледат военна намеса във Венецуела, Тръмп заяви: „Никога не говоря за това“.

Това е в противоречие с предишни коментари, когато той каза пред CBS, че използването на военните в латиноамериканската страна е вариант.

Посещението на Иван Дуке Маркес във Вашингтон идва на фона на продължителен дипломатически и икономически натиск на САЩ , които подкрепиха самопровъзгласилият се за временен президент на Венецуела Хуан Гуайдо.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК