ГОРЕЩО
РУХНА МИТЪТ ЗА КАНДИМЕНА! ТикТок героят обнови семейния автопарк с две коли - за него и съпругата му
Кой пусна ПУП-а на Баба Алино? Благомир Коцев ДЪЛЖИ ОТГОВОРИ на ето тези въпроси. Прокуратурата защо спи?!
ГОРЕЩА ТЕМА: Колко големи са опасенията след заплахата на Иран - и какво всъщност може да изстреля срещу Европа
"ЧЕРНАТА ОВЦА В ЖИВОТА": Вижте историята на обвинения за бруталното убийство в Съединение - от капитан в МВР до овчар (ВИДЕО)
“Софиямед“ разкрива Венозен център за персонализирана грижа срещу скритите опасности на разширените вени
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стотици българи преминаха през столицата на страната в чест на генерал от Втората световна война, известен със своя антисемитизъм и пронацистка дейност, съобщава The Indiana Gazette. Кметът на София Йорданка Фандъкова забрани шествието, организирано от крайнодесния Български национален съюз. Но полицията не се намеси, след като участниците промениха маршрута в последния момент.
препоръчано
Скандирайки „България събудете се” шестващите почетоха ген. Христо Луков, подкрепящ Германия през Втората световна война и убит от антифашистката съпротива на 13 февруари 1943.
Правозащитни организации критикуваха организаторите на шествието, че популяризират расизма, ксенофобията и антисемитизма.


