BG EN

Американски здравен работник със съмнения за ебола

СВЕТЪТ ДНЕС

Американски здравен работник със съмнения за ебола

3661
на 04.01.2015
Американски здравен работник със съмнения за ебола
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американски здравен работник, който може да е бил изложен на вируса ебола в Сиера Леоне, ще бъде поставен под наблюдение в болница в щата Небраска, в която по-рано от болестта са били лекувани трима пациенти, предаде Фокус, позовавайки се на Reuters.
Самоличността на новия пациент не е разкрита. Очаква се той да пристигне в Университетския медицински център на Небраска в град Омаха.
Въпреки че здравният работник може да е бил изложен на вируса, той не е болен и не е заразен.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК