ГОРЕЩО
Румен Радев за падналия украински дрон у нас: Редно беше досега да получим отговори от Киев
Откриха разузнавателен дрон на плажа в Приморско (СНИМКИ)
НИВОТО ОСТАВА КРИТИЧНО НИСКО: Нов спад на Дунав при Русе и ограничения за корабите
ТЛЪСТИТЕ ПАЧКИ ИЗТЪНЯВАТ! МЗ променя заплатите на болничните директори: Ето колко ще получават
НОВО РАЗКРИТИЕ: Имало е подаден сигнал в социалните служби за едно от децата, замесени в убийството в Пловдив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Международната правозащитна организация „Амнести Интернешънъл” обвини доведеното на власт от военните временно правителство на Египет в потъпкване на инакомислието и пренебрежение на човешките права, предаде BBC.
препоръчано
По данни на организацията 1400 души са загинали през последните шест месеца след отстраняването от власт на президента Мохамед Мурси. Освен това правозащитниците определят смъртта на 500 привърженици на Мурси при разпръсването на протестния лагер в Кайро през лятото като „безсърдечно клане с безпрецедентни мащаби”.
Военните власти, които наскоро проведоха в страната референдум за новата конституция, засега не коментират обвиненията на правозащитниците.
Inbet с нова локация в Пловдив - вече и в квартал "Тракия"
4983
преди 1 часа
Един от младежите, убили Георги, се възбужда от кръв и смърт
49465
преди 2 часа


