BG EN

Амос Юга не иска да си тръгва без пари от ЦСКА

Футбол

Амос Юга не иска да си тръгва без пари от ЦСКА

20191
на 26.07.2024
Амос Юга не иска да си тръгва без пари от ЦСКА
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полузащитникът на ЦСКА Амос Юга е заявил пред ръководството на клуба, че възнамерява да изпълни договора си и не смята да напуска клуба, въпреки че червените искат да се разделят с него, Мануел Шакич и Брадли де Нойер, тъй като не влизат в плановете на треньора Томислав Стипич.

препоръчано

В Борисовата градина се надяват да намерят нов отбор на Де Нойер до края на трансферния прозорец, но интерес към Юга и Шакич към момента липсва.

И двамата не са склонни да прекратят по взаимно съгласие договорите си и искат да получат значителна част от дължимите им заплати.

Договорът на Юга, който е сред най-високоплатените в отбора и бе подновен преди година, изтича през лятото на 2026 г., докато контрактът на Шакич, който бе привлечен от Нестор Ел Маестро, приключва в края на текущия сезон.

И двамата не участваха в мача срещу Лудогорец, като официалната причина е една и съща контузия на петатат. Вероятно ЦСКА ще успее да се раздели с поне един от тях до края на август.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК