ГОРЕЩО
БРУТАЛЕН КОМЕНТАР, след който на Георги Кандев му иде да се скрие вдън земя: Найк Войвода, или как да станеш вицепрезидент тюрлюгювеч
СТРАХ ТРЕСЕ ДБ, затова не обявяват Гюров за кандидат-президент
Здравната министърка развъртя метлата - изгони зам.-министър и двама шефове на дирекции заради липса на застраховки на линейките
СТРАШНО Е! Терзиев изпита най-голямото унижение в живота си заради интервюто с Ивка Бейбе: На един акъл са и двамата. Да каже има ли боровинки на Петрохан и кога ще подава оставка (СНИМКИ)
ПРЕМЕРИХА СИ.... ПУШКИТЕ: Пратиха Ивайло Мирчев да се бие на фронта за Украйна. Военният министър не иска съвети от сглобкаджии (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Италианският виртуоз Андреа Пирло е сред футболните звезди играещи в МЛС, с една от най-ниските заплати.
препоръчано
Пирло получава по 2,3 милиона долара на сезон, което му отрежда 14-а позиция в подреждането на най-високите заплати.
Челото е заето от бразилеца Кака (Орландо Сити), който се разписва под сумата от 7,2 милиона долара, а буквално след него се нарежда Себастиан Джовинко (Торонто) със 7,1 милиона.
На третото място е Майкъл Брадли от Торонто с 6,5 милиона, а 4-ти и 5-ти са англичаните Стивън Джерард, който вече откри головата си сметка за ЛА Галакси с 6,3 милиона и Лампард в Ню Йорк Сити с 6 милиона.
Роби Кийн получава по 4,5 милиона долара./БГНЕС
свързани новини
Андреа Пирло ще продължи кариерата си в Ню Йорк Сити
4994
на 06.07.2015
НЕ СЕ ШЕГУВАТ: Левски извади над 2 млн. евро за национал на Сърбия
9740
преди 5 часа
Ерлинг Холанд ШОКИРА с нова визия (ВИДЕО)
57594
на 23.08.2026
Интер Маями изпадна в дупка, въпреки поредния гол на Меси
13142
на 23.08.2026
Посъветваха президента на ФИФА да не се появява на юношески турнир
13810
на 22.08.2026


