BG EN

Андрей Бабиш: Шенген трябва да бъде разширен с включване на България, Румъния и Хърватия

ГОРЕЩО
ЕС

Андрей Бабиш: Шенген трябва да бъде разширен с включване на България, Румъния и Хърватия

8965
на 01.08.2018
Андрей Бабиш: Шенген трябва да бъде разширен с включване на България, Румъния и Хърватия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шенгенското пространство трябва да бъде разширено с включване на България, Румъния и Хърватия, заяви чешкият премиер Андрей Бабиш.

препоръчано

В интервю за агенция Ройтерс той подчерта, че рискът за свободното придвижване в рамките на Евросъюза е много по-належащ проблем от реформите в еврозоната. Те, според Бабиш, могат само да внесат допълнително разделение в Съюза.

Чешкият премиер предрече, че на изборите за европарламент догодина ще се наложи "мълчаливо мнозинство" срещу досегашната политика по отношение на имигрантите в Евросъюза.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата юнска събота: Сексът е важен за Телеца и за жените Овни и Рак, Скорпионът и Рибите търсят ново начало САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата юнска събота: Сексът е важен за Телеца и за жените Овни и Рак, Скорпионът и Рибите търсят ново начало
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Леко захлаждане и тропични нощи, но лятото си остава топло Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Леко захлаждане и тропични нощи, но лятото си остава топло
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента