BG EN

Андрей Жеков поднови тренировки, но ще пропусне квалификацията

Волейбол

Андрей Жеков поднови тренировки, но ще пропусне квалификацията

5884
на 30.12.2015
Андрей Жеков поднови тренировки, но ще пропусне квалификацията
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Разпределителят на мъжкия национален отбор по волейбол на България Андрей Жеков поднови тренировки след сложната операция на крака, която претърпя на 23 октомври. Специфичната травма лиши българския национал от възможността да играе пълноценно на изминалото Европейското първенство 2015.

Жеков вече направи две занимания във фитнеса и тялото му е понесло добре натоварванията, съобщават от федерацията. Той тренира заедно със своя дългогодишен приятел и съотборник Боян Йорданов. Уви, очакванията 35-годишният плеймейкър да бъде на разположение на селекционера Пламен Константинов за европейската олимпийска квалификация се оказват невъзможни, тъй като времето, необходимо за възстановяването на разпределителя, се оказва по-продължително.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК