BG EN

Анкара не приема плана за действие за бежанците - бил само проект, а бюджетът му – неприемлив

СВЕТЪТ ДНЕС

Анкара не приема плана за действие за бежанците - бил само проект, а бюджетът му – неприемлив

2833
на 16.10.2015
Анкара не приема плана за действие за бежанците - бил само проект, а бюджетът му – неприемлив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Планът за действие на ЕС и Турция за овладяване на бежанския наплив е само „проект“, а предложеното от Брюксел финансиране е „неприемливо“. Това заяви турският външен министър Феридун Синирлиоглу, цитиран от АФП.

препоръчано

„Нищо не е окончателно, това е само проект“, заяви министърът пред пресата. Той допълни, че сумата, която Брюксел е предложил като финансова помощ за изпълнението на плана е „неприемлива“.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК