ГОРЕЩО
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Актьорът и каскадьор Антон Касабов сподели впечатленията си от снимките на "Аромат на липа" – първият български филм, заснет изцяло в САЩ.
препоръчано
"В Мемфис снимаме с Албена Колева, Иван Бърнев, Иван Петрушинов, Тончо Токмакчиев, Йоана Буковска и много други български актьори. Те се справят чудесно и играят като за "Оскар". Режисьор на черната комедия е Цветана Денкова. Екипът е страхотен!", коментира Антон Касабов.
Той работи усилено и по друг проект - да направи филм за Левски, който да бъде в стилистиката на "Смело сърце" с Мел Гибсън.
За да започнат снимките, са нужни два милиона долара и Касабов смята, че с помощта на родолюбиви българи тази цел може да бъде постигната.
свързани новини
Шампионът по таекуондо Антон Касабов снима екшън за Боливуд в Дубай (СНИМКИ)
17645
на 03.02.2021
НЯМА КРАЙ: Нова мощна магнитна буря удря Земята
23509
на 09.06.2026
Стоичков с огромна изненада за своята 60-годишнина
37637
на 08.06.2026
Жители на Палермо се обявиха срещу сватбеното парти на Дуа Липа
52092
на 06.06.2026


