BG EN

Антон Кутев: Борисов си пожелал за рождения ден да стане премиер

ЧАС ПИК

Антон Кутев: Борисов си пожелал за рождения ден да стане премиер

8140
на 13.06.2013
Антон Кутев: Борисов си пожелал за рождения ден да стане премиер

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Бойко Борисов си пожелал за рожения си ден да стане министър-председател. Този човек е пристрастен към властта. Българските граждани имат по-прости мечти - да имат хляб да края на месеца, да си платят сметките... Не съм виждал по-болни за власт хора от депутатите от ГЕРБ", каза преди минути в кулоарите на парламента депутатът от БСП Антон Кутев. 

препоръчано

Изборът на заместник-министрите се бавел, защото управляващите "не ги търсели по кръстовища и искали от тях да говорят повече от банкянски език". "Но скоро ще приключим и с този процес и ще изненадаме Борисов. Няма да допуснем такива кадрови грешки като Румяна Желева, няколкото министри на здравеопозването и всичко начело с Калинка", поясни Кутев. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 67
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК