BG EN

Анчелоти остана без отбор, девети играч на Реал е с COVID-19

Световен футбол

Анчелоти остана без отбор, девети играч на Реал е с COVID-19

4473
на 22.12.2021
Анчелоти остана без отбор, девети играч на Реал е с COVID-19
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Девети футболист се зарази с коронавируса в Реал (Мадрид), съобщи вестник "Марка".

препоръчано

Серхио Арибас отпадна от състава преди мача срещу Атлетик (Билбао), след като е дал положителна проба при антигенен тест.

Сега се чака резултатът от PCR, за да се потвърди диагнозата.

Освен Арибас, Родриго, Асенсио, Лунин, Марсело, Бейл, Алаба, Иско и Давиде Анчелоти страдат от вируса.

Заразен беше и Модрич, който премина карантината си, но все още се лекува. 

Карло Анчелоти ще е максимално затруднен при определянето на състава предвид и това, че Карвахал и Себайос са контузени, а Каземиро изтърпява санкция.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 63
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК