BG EN

Апаш ограби цяло село

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Апаш ограби цяло село

3501
на 29.11.2012
Апаш ограби цяло село
Автор:   Явор Белчев
Mъж на 34 години обра цяло. Почти не останала къща в Новоселци, в която апашът да не е тършувал. Видински полицаи обаче успяха да го задържат. В дома му са открити телевизори, прахосмукачки, касетофони, триони, дрелки, килими, котлони и дори ръчна количка. Всички жители на Новоселци трябва да минат оттам, за да си разпознаят и върнат откраднатото, съобщиха от полицията. Мъжът е задържан за едно денонощие.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 73
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК