ГОРЕЩО
МВнР С ПЪРВА РЕАКЦИЯ за запалените коли в Скопие: Настояваме за бързо и справедливо правораздаване по случая
Външно с остра позиция за запалените автомобили в Скопие
НОВА ПРОВОКАЦИЯ: Запалиха коли на българското посолство в Скопие. Бивш външен министър с остра реакция (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР с подробности за акцията срещу "Калашниците" от "Ботунец": Осем души от бандата остават зад решетките (ВИДЕО)
Градски шик - Модерните дамски кецове, без които не можем този сезон
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Десетки протестиращи срещу имиграционната политика на САЩ бяха арестувани по време на демонстрация пред магазин на "Майкрософт" в Ню Йорк, предаде „Асошиайтед Прес”, цитирана от „Дарик”.
препоръчано
От полицията съобщиха за 76 арестувани, които блокирали автомобилното движение по Пето авеню в Манхатън.
Демонстрантите критикуват "Майкрософт", че сътрудничи с федералната имиграционна и митническа полиция, която според тях води расистка кампания срещу имигрантите и желаещите убежище в САЩ.
Миналата година някои служители от "Майкрософт" призоваха ръководството на корпорацията да прекрати договора си с имиграционните и митническите власти за обработка на данни.
свързани новини
Мексико спря напиращите за САЩ имигранти по искане на Тръмп
10980
на 20.10.2018
Тръмп заяви, че ще депортира „милиони“ нелегални имигранти
6049
на 19.06.2019


