ГОРЕЩО
ПОТАЕН КАТО ЧЕКИСТ! Председателят на "Трети март" мълчи пред ПИК за тайните договорки с Радев. Ето кога "ще изплюе камъчето"
Колтуклиева към Прокопиев: Направи си телевизия! И събери в нея всичките си медийни креатури - да изпират, пудрят и гелосват политическите ти марионетки
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО: Дошло е време Тръмп да удари с "Магнитски" Сорос ТВ - БТВ и Нова. Цензурата 2025 надхвърли 1989
САМО В ПИК И "РЕТРО": Аня Пенчева: С Ивайло се влюбихме на песен на Род Стюарт (СНИМКИ)
Милена Фучеджиева по скандала с Цънцарова: И аз пия кафе. Протестът ми е срещу опитите да ми бъде налагана лъжлива реалност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият директор на комплекса "Красна Поляна", където ще се проведе Зимната Олимпиада в Сочи през 2014 година беше арестуван за незаконно присвояване на средства, предназначени за игрите.
препоръчано
Станислав Хацкевич е обвинен от властите, че е използвал за лична изгода договори с банки, предназначени за модернизация на курорта Красна Поляна, съобщи говорител на властите пред ИТАР-ТАСС. Според разчетите Олимпиадата в Сочи е най-скъпата в историята, като са похарчени около 40 милиарда евро.
Линдзи Вон отново на подиума в алпийските ски
16080
на 20.12.2025
В Русия недоволни от решението на Мамедов да се състезава за България
14453
на 20.12.2025
Изпращаме Боян Радев в понеделник
15365
на 20.12.2025
Карлос Насар спечели "Спортен Икар" за 2025-а година
10404
на 19.12.2025


