ГОРЕЩО
Йотова на Илиева нива: Задачата ни е да оставим мирен свят за децата си - да няма никога повече майчини и детски сълзи, и прекършени криле на деца
Мъж оцеля по чудо след скок от 6-ия етаж
Антон Кутев РАЗКРИ предизборната стратегия на Радев - ето какво е довело до успеха му
Мощни гръмотевични бури настъпват към Северозападна България
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В петък гръцката полиция е арестувала 29-годишен българин и двама гърци за притежание на един килограм канабис, внесен от България, съобщава вестник Kathimerini, пише "Фокус". В събота полицията в град Драма е разпитала задържаните. Българинът е арестуван по подозрение, че е пренесъл канабиса през границата и след това го е продал на двамата гърци.
препоръчано
При обиск в дома на единия от арестуваните гърци са намерени 998 грама канабис в 10 торбички, както и малки количества кокаин, амфетамини и екстази.
Гърция арестува българин, убил котка
12251
на 03.02.2015


