ГОРЕЩО
Анализатори заплетоха голяма интрига: Има неприязън между Василев и Гюров. Николай Денков загрява на тъча за президентските избори
ОЖЕСТОЧЕНИ ДЕБАТИ В НС! Слави Василев скочи на "Възраждане": Къде сте вие, къде е Радев... (ВИДЕО)
СУПЕР ИРОНИЯ! Браво на БТВ и на Нова! Не взеха завоя. Останаха си верни и пристрастни към ППДБ
„Болярка ВТ“ АД с промени в изпълнителното ръководство
Кой е човекът, с когото се е прибрал Владо Загатото? Криминалисти нищят последните часове от живота на зверски убития бизнесмен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един български гражданин и петима македонци бяха арестувани при полицейска акция с кодово име "Студент", съобщава македонският Канал 8.
препоръчано
Престъпната група се e занимавала с изработка на фалшиви български паспорти и лични карти, с помощта на които македонците пътували без проблеми в ЕС. Минималната цена на един такъв документ била 200 евро. Групата също така доставяла и готови фалшиви евро от България, които пласирали в съседката.
Освен с паспорти и лични карти, групата се занимавала и с подправяне на шофьорски книжки. Според неофициална информация, досега са задържани петима македонци и един българин на възраст от 24 до 58 години, а още двама все още се издирват.
Какво е средиземноморска кухня и защо е толкова обичана
6073
преди 1 часа
Тяло на млада жена откриха в куфар в Атина, разследват убийство
9422
преди 7 часа
Голям горски пожар опустошава гръцкия остров Парос (ВИДЕО)
6603
преди 11 часа


