BG EN

Арестуваха българин за източване на кредитни карти в Белград

ЧАС ПИК

Арестуваха българин за източване на кредитни карти в Белград

11040
на 22.01.2015
Арестуваха българин за източване на кредитни карти в Белград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Българин е бил задържан от полицията в Белград за източване на кредитни карти, предаде сръбското електронно издание Mondo, пише "24 часа".

препоръчано

Според изданието българинът е фалшифициране и продажба на кредитни карти. Престъплението е било извършено през 2014 и 2015 г. като на повече банкомати в Белград е поставил устройства за сканирани на данните от кредитни карти.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Диана Дамянова ШАМАРОСА Гюров за издънката му в Брюксел: Как е възможно да кажеш, че решението на парламента е незаконно?! Седя, чета и не мога да повярвам Диана Дамянова ШАМАРОСА Гюров за издънката му в Брюксел: Как е възможно да кажеш, че решението на парламента е незаконно?! Седя, чета и не мога да повярвам
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК