BG EN

Арестуваха българин, опитал да прекара 8 кг кокаин през ГКПП "Капъкуле"

Балкани

Арестуваха българин, опитал да прекара 8 кг кокаин през ГКПП "Капъкуле"

4889
преди 3 часа
Арестуваха българин, опитал да прекара 8 кг кокаин през ГКПП Капъкуле
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Български гражданин е арестуван в Турция, след като властите иззели 8 килограма кокаин, укрит в автомобила му, съобщи edirneninsesi.com.

препоръчано

Екипи на отдел „Борба с наркоразпространението“ към Областната дирекция на полицията в Одрин са спрели за проверка колата с българска регистрация, влизаща в Турция през граничен пункт „Капъкуле“.

При извършеното претърсване са открити 8 килограма и 60 грама кокаин, укрити в специално изработени тайници. Установено е, че наркотичното вещество е било поставено в тайник, изграден в самия автомобил.

Задържаният в рамките на операцията заподозрян е арестуван по обвинение в „международен трафик на наркотични вещества“. Наложена му е мярка „задържане под стража“.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов разгада залъгващия финт със спортистите в листите на Радев: Някой шегобиец е издигнал Бойко Рашков срещу Борисов (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов разгада залъгващия финт със спортистите в листите на Радев: Някой шегобиец е издигнал Бойко Рашков срещу Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК