ГОРЕЩО
Министър Ефремова: Със законови промени се гарантира, че от 1 юли минималната пенсия ще се увеличи на 347,51 евро (СНИМКИ)
ДПС отбеляза 37 години от майските събития по време на т.нар. “Възродителен процес“ в Джебел (СНИМКИ)
ЩЕ СЕ ПОНИЖАТ ЛИ ЦЕНИТЕ? КЗК предложи 23 антикризисни мерки на пазара на горива
ВАЖНА СРЕЩА В МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ: Тристранката се разбра за минималната пенсия
ГОРЕЩО В ПИК TV! Емил Радев: Искането за уволнението на Теодора Георгиева вече е в Европейския парламент. Реформата на ПП и ДБ се свежда до това да сложим "наши хора" в съдебната система (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Криминалисти от районното управление на МВР в Ловеч са установили и задържали 51-годишен мъж, който в качеството си на муле е съпричастен към извършената на 12 май телефонна измама спрямо жена от ловешкото село Брестово. Това съобщават от ОДМВР-Ловеч.
81-годишна жена от селото е дала 4 хиляди лева на непознат мъж. Тя е получила телефонно обаждане от мъж, представящ се за доктор, който е поискал от жената да му предостави пари за спешна операция на очите на снахата на потърпевшата.
Работата по случая продължава.
препоръчано
Ало измамници измъкнаха 8 бона от старица
7916
на 08.08.2014
Ало мафията с два нови удара
19689
на 13.05.2019
Гледат мярката на петимата ало измамници, спипани в Румъния
9460
на 10.05.2019


