ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
Еспас Ауто с първо място по продажби на нови автомобили на Alfa Romeo, Jeep и FIAT за 2025 година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Арестуваха 43-годишен полски гражданин на ГКПП Кулата, декларирал, че превозва 22 т пилешко месо. При проверка от полицейски служители на Второ РУП при СДВР-София и РУП-Петрич, служители на „Гранична полиция” и НАП-София е установено, че месото липсва.
След проведени издирвателни мероприятия месото е установено в склад в София. При направената инспекция на граничният пункт, служителите на реда са установили още, че управляваният от поляка товарен автомобил е с пломба, която е манипулирана.
Мъжът е пътувал от Румъния за Гърция. На водачът на автомобила е наложена мярка за задържане за срок до 72 часа и тече разследване.
препоръчано
Кемперът на Калушев СВРЪХОБОРУДВАН с радиостанции и сателитна връзка
50446
преди 37 минути
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
188768
преди 2 часа


