ГОРЕЩО
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПРЕДИЗБОРНО НАПУЙЧВАНЕ: Две жени разкъсаха президентските амбиции на Андрей Гюров в ефир
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Перник е задържала 39-годишен мъж, заподозрян за нанесен побой над съпругата и дъщеря му, предаде БНР.
препоръчано
Това се е случило след подаден сигнал от 34-годишна жена от пернишкото село Мещица. Тя е съобщила, че при възникнал скандал съпругът ѝ нанесъл побой на нея и 13-годишната им дъщеря.
Мъж от София бе задържан за побой над жена и закана за убийство
Органите на реда са задържали мъжа, на когото е наложена 24-часова полицейска мярка. Образувано е бързо производство и е уведомена Районна прокуратура – Перник.
Разследването по случая "Кабакум" продължава
16988
преди 4 часа
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
79211
преди 15 часа
ЗЛОВЕЩО! Труп на тийнейджър намерен в "Орландовци" - вече има задържан
56965
преди 21 часа
Мъж се напи и буйства в хотел в Пловдив
15583
на 21.06.2026


