ГОРЕЩО
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
Представителите на ДПС на форума СРАС проведоха редица важни разговори (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков с РЕВОЛЮЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Парламентът да избира президента на България
ЩЕ ЛЕЖИ ДОЖИВОТ: Повдигат четири обвинения срещу похитителя на Наталия
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вицепремиерът Пулев след срещата с ръководството на "Райнметал": Няма договор, няма пари, няма терен (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Задържан е мъж, подал фалшив сигнал за поставено взривно устройство на летището в Приморско. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР-Бургас.
Сигналът е бил подаден на 23 август. Около 23.00 часа анонимен мъжки глас е съобщил на тел.112, че на летателната площадка е поставен взрив от екип на "Гранична полиция".
Била е извършена щателна проверка в района на летището. Бомба, както и други опасни и съмнителни обекти не са открити.
Установено е, че подалият сигнала е на 43 години от Приморско. Срещу него е образувано бързо производство, информираха от полицията в Бургас. Към момента няма информация за мотивите на подателя на фалшивия сигнал.
препоръчано
Масов бой в Силистренско завърши с арести, млад мъж пострада
3261
преди 39 минути
ЩЕ ЛЕЖИ ДОЖИВОТ: Повдигат четири обвинения срещу похитителя на Наталия
38130
преди 3 часа
Спипаха контрабандно сребро на „Капитан Андреево“
5722
преди 3 часа


