BG EN

Арестуваха терористи край Париж, подготвяли атаки по Коледа

Европа

Арестуваха терористи край Париж, подготвяли атаки по Коледа

5422
на 09.12.2021
Арестуваха терористи край Париж, подготвяли атаки по Коледа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Френската полиция е арестувала двама души, заподозрени в планиране на въоръжено нападение през предстоящите коледни празници, предаде "Ройтерс".

препоръчано

Според разследващи, двамата са планирали атака с нож.

Министърът на вътрешните работи на Франция Жерар Дарманен предупреди в "Туитър", че "терористичната заплаха остава на високо ниво".

По време на арестите, извършени близо до Париж, са били открити ислямистка литература и пропагандни материали на групировката "Ислямска държава", съобщиха BFM TV и вестник Le Parisien.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК