ГОРЕЩО
РЕШЕНО: Депутатите замразиха заплатите си
АФЕРАТА "КУБ": До дни стават ясни поразиите от незаконното строителство в "Баба Алино“, изплува и проблем в Свети Влас
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
Крими
Арестуваха 15-годишен за три обира в София, прониквал през балконски врати в ж.к. "Овча купел"
10990
на 07.08.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тийнейджър е задържан за 3 обира на жилища в столицата и вече е изпратен в център за настаняване в Свиленград.
препоръчано
На 27 юли жител на квартал „Овча купел” се оплакал, че от дома му липсват два мобилни апарата, преносим компютър и златни накити. Два дни по-късно, на 29 юли, било съобщено за кражба на телевизор и преносим компютър от друго жилище в същия квартал.
На 31 юли от трети апартамент в "Овча купел" били откраднати лични документи и цигари. Оказало се, че престъпникът влизал в жилищата през незатворени прозорци или балконски врати.
За трите обира полицаите задържали 15-годишно момче от София. Повдигнати са му обвинения и той в изпратен в център за настаняване в Свиленград.
Откриха мъртва издирваната 62-годишна жена от село Александрово
13323
преди 12 часа
Повдигнаха обвинение на още един мъж за зверското убийство в Плевенско
11904
преди 16 часа


